Antalya Alanya Transfer

Antalya Airport Side Transfer

Antalya Alanya Transfer

Antalya Alanya Transfer Hakkında Bilgi

Alanya, Antalya şehir merkezine 120 km (74.6) uzaklıkta bir sahil beldesidir. İlçe yaklaşık olarak 400.000 nüfusa sahiptir. Alanya ılımlı Akdeniz iklimine sahiptir. Kışlar çoğu zaman yağmurlu, yazlar ise sıcak ve kuru geçer. Toros Dağları’nın denize yakın olması nedeniyle, bazen sabahları sisli olabilir ve bazen gökkuşağı oluşturur. Dağların tepelerindeki muhteşem kar manzarasını sıcak havalarda bile görebilirsiniz.

Antalya Alanya Transfer

Antalyanın en büyük tatil beldelerinden birisi olan Alanya, Antalya Havaalanından Alanya’ya ulaşım için en doğru tercih transfer den yana olacaktır. Antalya Havaalanından indikten sonra Alanya da bulanan tatil yerinize gitmeniz için otobüs evya başka ulaşım araçları yerine transfer tercih etmeniz hem ekonomik çözüm olacağı gibi hem konforlu, hem de en hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden otelinize ulaşabileceksiniz.

Antalya Alanya Transfer seçeneği tercih edecek kişiler Alanya ilçesi büyük bir ilçe olmakta olup İncekum, Konaklı, Tosmur, Türkler, Avsallar, Payallar Mahmutlar ve Oba belde ulaşabilirsiniz. Bu ilçeler arasında kilometre farkları olduğundan dolayı Antalya Sunset Transfer Fiyatları değişmekte olup net bir şekilde bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyen kişiler rezervasyon formunu doldurmaları sonucunda en ucuz transferi tercih edebilirler.

Antalya Alanya Transfer - Antalya Transfer
+90 541 335 07 51

antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer airport transfer havaalanı transfer alanya transfer belek transfer transfer antalya dalaman airport transfers antalya flughafen transfer otel transfer antalya antalya otel transfer antalya vip transfer antalya belek transfer antalya havalimanı belek transfer side transfer otel transfer transfer hizmetleri alanya havaalanı transfer antalya alanya transfer alanya antalya havaalanı transfer havaalanı transfer antalya antalya havalimanı kemer transfer antalya havalimanı alanya transfer antalya havalimanı side transfer antalya havalimanı otel transfer antalya kemer transfer